PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11492}

W 80 dni dookoła świata

Around the World in Eighty Days
6,5 13 007
ocen
6,5 10 1 13007
5,8 4
oceny krytyków
W 80 dni dookoła świata
powrót do forum filmu W 80 dni dookoła świata

A nawet śni radoŝnie o tej wspaniałej ekranizacji. Fabuła w zgodzie z literaturą. Bajeczna scenografia, znakomite dialogi i humor taki jaki miał być. Wyśmienite role na pierwszym planie i bardzo wyraziste te w epizodach z udziałem Kolosów estrady i ekranu. Lepszej wersji już nie będzie, choć ta z Brosnanem też ujdzie. Ale filmidło z Chanem jest obrazoburcze.

Winnetou28

Cóż całkiem niezłe się oglądało, chociaż uważam monetami mnie nudził ;) - Co tego czy nie będzie lepszej ekranizacja, to też jest kwestia gustów :)

ocenił(a) film na 10
buterfly

Tak, ja czuję sentyment do tej wersji od dziecka. Ale każda generacja może mieć swoje zdanie.

Winnetou28

Rozumiem też mam takie filmy :) - Nie mniej jednak ta wersja też ma swój urok, oraz zgadzam się wersja z Chanem to niestety parodia i to mało zabawna ):

ocenił(a) film na 6
Winnetou28

Fajnie odświeżony jakościowo i wyemitowany w TVP. Niestety nie nagrałem na dekoderze a szkoda bo bym obejrzał drugi raz. Ciekawe czy jeszcze kiedyś wyemitują.

ocenił(a) film na 10
emplim

Może na YouTube lub CDA będzie dobra wersja.

ocenił(a) film na 6
Winnetou28

Na CDA jest ta wersja z TVP. Dzięki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones