PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94738}

W 80 dni dookoła świata

Around the World in 80 Days
6,4 51 982
oceny
6,4 10 1 51982
4,6 8
ocen krytyków
W 80 dni dookoła świata
powrót do forum filmu W 80 dni dookoła świata

Niestety, ale jednak się zawiodłam. Z przykrością muszę stwierdzić, że chyba nawet wersja animowana (moja ukochana bajka z dzieciństwa:D) była lepsza od tego filmu. Ale może nie powinnam ich ze sobą porównywać. Przede wszystkim nie podobał mi się humor, taki głupkowaty - no dobra, pare fajnych momentów było. Brakowało mi motywu z indyjską księżniczką. Spodziewałam się czegoś... no po prostu lepszego.
Dam 7/10, na więcej moim zdaniem nie zasługuje.

Eruaniel

Niestety reżyser ma prawo stworzyć film jaki chce i nie musi on wcale byc podobny ani do powieści, ani do poprzednich wersji. Jednak ten film zdecydowanie nie spodobał mi się jako wersja "w 80 dni dookoła świata", również nie wypadł dobrze, jeśli by rozpartywać go jako komedię sensacyjną z Jackie Chanem (zwykle filmy z jego udziałem są lepsze...

vane2sa

może być. Jednak za mało wątków wziętych z książki, a niektóre dodane lub pozamieniane. Chciałabym zobaczyć film od dechy do dechy tak jak było wszystko opisane w książce.

ocenił(a) film na 6
Eruaniel

Porażka!!! Ten film oprócz imion głównych postaci w ogóle nie miał nic wspólnego z książką!!! Po prostu wielka improwizacja scenarzysty!!! Jestem zawiedziona i rozczarowana, bo spodziewałam się czegoś innego. 6/10
Jedyny plus to to, że puścili to z lektorem a nie z dubbingiem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones