PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94738}

W 80 dni dookoła świata

Around the World in 80 Days
6,4 51 982
oceny
6,4 10 1 51982
4,6 8
ocen krytyków
W 80 dni dookoła świata
powrót do forum filmu W 80 dni dookoła świata
ocenił(a) film na 1
KapitanOrzech

Niestety zgadzam się w 100%. Jak z książki o tak ogromnym potencjale można zrobić tak żałosny film? Zwłaszcza postać Fileasa Fogga to jakieś zupełne nieporozumienie. Obejrzałam jakieś 20 minut, bo dłużej już nie mogłam.. Nie polecam nikomu kto ma więcej niż 4 lata.

Rangiku

Dokładnie.

KapitanOrzech

Również się zgadzam, kompletnie nie ma w tym filmie NIC dobrego. A motyw Jackieego Chana w roli Obieżyświata to już w ogóle absurd.

KapitanOrzech

A Ty Orzech czytałeś tę książkę? :

Bialy_Kruk

Ja czytałam. I film nie ma z nią wiele wspólnego.

milkaway

Też czytałem, i owszem nie ma wiele wspólnego, ale pytałem się Orzecha :)

ocenił(a) film na 7
Rangiku

Nie był aż taki zły, oglądałam go ze swoją dziesięcioletnią kuzynką i jej bardzo się podobał. Dla dzieci to idealny film, nietrudny w odbiorze, zabawny, dobro jest dobrem, a zło złem.

ocenił(a) film na 8
KapitanOrzech

Mnie się podobało, bo lubię tego aktora

ocenił(a) film na 5
KapitanOrzech

Ej tam... Niezbyt udany, ale zwróć uwagę, że jako film dla dzieci jest całkiem, całkiem.

napruto

Z tego co zauważyłem, dzieciom też się nie bardzo podoba.

ocenił(a) film na 3
KapitanOrzech

Oglądałam go zaraz potem jak wszedł do kin i wtedy mi się podobał, bądź co bądź miałam wtedy z 7 lat, ale po latach dziwię się jak cokolwiek mogło mnie w tym śmieszyć. Zarty kiepskie, akcja naciągana, do tego niezwykle irytowała mnie pokaźna diastema pani odgrywającą główną rolę kobiecą. Jak ktoś jest aktorem i ma pieniądze to takie zęby są niedopuszczalne (takie jest moje osobiste zdanie)

ocenił(a) film na 3
Hannah_Dora

wszyscy wielcy mają diastemę...
http://www.lansik.pl/12507/gwiazdy-z-diastema/

Hannah_Dora

Szparka jest fajna ;]

KapitanOrzech

przeciwnie: bardzo fajna komedia, ale trzeba miec poczucie humoru. mozna je nabyc w aptekach, cena przystepna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones