PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143972}

Dookoła świata z Willim Fogiem

La vuelta al mundo de Willy Fog
7,4 1 784
oceny
7,4 10 1 1784
Dookoła świata z Willim Fogiem
powrót do forum serialu Dookoła świata z Willim Fogiem
Michal20150619

Mam na VHS większość odcinków z pierwszej wersji dubbingu. Moim celem jest uzupełnić brakujące. Jeśli się tak zdarzyło, że ktoś ma odcinki 1-6 oraz 24-25 (dwa przedostatnie) zgrane na VHS lub w innej formie, to będę bardzo wdzięczny za kontakt. Może uda się je skompletować, utrwalić całość i jakoś udostępnić. Zwracałem się do archiwum TVP i odpowiedziano mi, że nie mają pierwszej wersji dubbingu. Umieszczam trochę danych. Reżyseria Maria Olejniczak, obsada: Wiesław Michnikowski (narrator), Krzysztof Gosztyła (Fog), Jerzy Kryszak (Rigodon), Agnieszka Kotulanka (Romi), Krzysztof Tyniec (Transfer). Piosenki były śpiewane przez aktorów.

Michal20150619

Przepraszam najmocniej za powielanie tego tematu, ale to wynika z tego, że otrzymywałem komunikat, że w mojej wypowiedzi jest link i nie może zostać opublikowana. Po próbach i błędach zorientowałem się, że skrót 'm in' jest traktowany jako link. Dlatego niniejszy temat niech zostanie usunięty.

Michal20150619

I co wstawiłeś gdzieś ❓❔

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones