PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143972}

Dookoła świata z Willim Fogiem

La vuelta al mundo de Willy Fog
7,4 1 784
oceny
7,4 10 1 1784
Dookoła świata z Willim Fogiem
powrót do forum serialu Dookoła świata z Willim Fogiem

Klasyk

ocenił(a) serial na 8

Niedawno przypomnialem sobie ten serial z czasow mojego dziecinstwa i nadal jestem nim zauroczony. Historia pelna humoru i przygod. Inteligentna rozrywka nie tylko dla dzieci. Szkoda, ze dzisiaj juz nie robi sie takich serii dla dzieci.

Kriss de Bielau

Jest dostępny na YouTube. W sumie to przed odświeżeniem sobie tej bajki, pamiętałem z dzieciństwa głównie ten odcinek, w którym Romi miała zostać złożona w ofierze wyznawcom kultu bogini Kali i spalona (być może Lucas właśnie tym się inspirował, gdy tworzył scenariusz "Indiany Jonesa i Świątyni Zagłady").
https://www.youtube.com/watch?v=JrGLTRmgqJI

Dość mocne jak na bajkę dla dzieci, prawda?

ocenił(a) serial na 7
Trojden

Mocne ale dziś są jeszcze gorsze bajki.

ocenił(a) serial na 6
Kriss de Bielau

Ja też pamiętam tą animacje z dzieciństwa (mam prawie 16 lat, oglądałem ją często na dvd w wieku sześciu lub siedmiu lat.)
Być może rzeczywiście scena ta jest nieco zbyt mocna jak na bajkę, ale najwyraźniej twórcy postanowili dochować wierności powieście Verne -za wszelką cenę.
Bardzo dawno nie widziałem, więc mogę się mylić...

ocenił(a) serial na 7
Kriss de Bielau

Pamiętam za dzieciaka, fajny serial obok kapitana Jastrzębia, przyjacieli wielkich gór itp., . I ta słynna strzała wbijająca się w tyłek słonia to zawsze tak jakoś mnie śmieszyło :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones